8/13/2013 » Toplam 2548 defa okunmuştur.
Yeni Nasil Backlink ve Seo

Penguen 2.0 güncellemesinin üzerinde belirli bir süre geçtikten sonra daha iyi anlaşıldı ki Google web sitelerinin kullanıcılara ne sunduğuna ve ne kadar faydalı olduğuna önem veriyor.Bu da yıllardır süregelen seo ve backlink ilişkisini de derinden etkilemiş durumda.

Penguen 2.0 güncellemesinin üzerinde belirli bir süre geçtikten sonra daha iyi anlaşıldı ki Google web sitelerinin kullanıcılara ne sunduğuna ve ne kadar faydalı olduğuna önem veriyor.

Bu da yıllardır süregelen seo ve backlink ilişkisini de derinden etkilemiş durumda.

Backlinkin seo için oldukça önemli olması yeni bir sektör ortaya çıkarmış ve biröçok webmaster backlink satarak para kazanmışlardır.

Herkesin farkında olduğu bu durum Google mühendislerinin ve yöneticilerinin de dikkate aldığı bir neden oldu ve backlinkin önemini azaltmak için çalışmalara başladılar.

Özellikle Footer linkler ve yazının içinde geçen linkleme sistemleri önümüzdeki yıllarda bir hayli önem kaybedeceğe benziyor.Durum böyle olunca webmasterlerde bu duruma ayak uydurmak zorunda kalacaklar.

Site sahipleri de artık site için linkleme ve kaynak belirterek link paylaşımlarına önem vermenizi ve geleceğin burda olduğunu hatırlatıyoruz.

Paylaş

Yorumlar

Yorum Yaz

Email Adresiniz Görüntülenmeyecektir. *

*