Panjur google arama motorunda oldukça yoğun kelimelerden biridir.

Panjur sistemleri, evinize, işyerinize estetik bir görünüm kazandırmakta, oldukça da fonksiyonel olmaları sebebiyle sıkça tercik edilmektedir.Panjur üretimi, tamiri, montajı gibi işlemleri uzman bir destek sayesinde kolaylıkla da halledebilirsiniz.
 
İşlevsel bir çok panjur sistemleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçmekle işlerinizi hafifletmiş olursunuz. Güneş ışığının zararlı etkilerinden korunmak için, hırsızlara karşı önlem niteliğinde ve ısı-ses izolasyonu kazandıracak panjur sistemlerinden en sıklıkla tercih edilen model motorlu panjur sistemleridir.Dayanıklı, kullanışlı ve ergonomik tasarımlı panjurlarla pencereleriniz eskisinden daha şık ve korunaklı olacaktır.
 
Motorlu panjur sistemleri, pencere ve tavanın yüksekliğine bağlı olarak panjurun oluşturduğu parça alüminyum kutuya sarıldığı gibi pvc monoblok kutuya sarılabilir.Motorlu panjurlarda isteğe bağlı olarak kontrol ünitelerinden U25 timer anahtar (zamanlayıcı) ile panjurlarınızın istediğiniz an açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.Ayrıca rüzgar, güneş gibi hava koşullarında da iklime bağlı olarak sensörü ayarladığınızda panjurlarınızın otomatik açılıp kapandığını görebilirsiniz.
 
Motorlu panjur sistemlerinde ünitelerin entegrasyonu sağlanarak her türlü otomasyon işlemine kolayca geçildiğini, motorlu panjurlarınızı uzaktan kumandayla, anahtarlı şalterle ya da grup üniteleriyle de çalıştırabileceğinizi söylemek mümkündür.Çağıracağınız deneyimli bir usta sizin istek ve taleplerinizi dikkate alacak, kısa sürede motorlu panjurunuzu istediğiniz ölçülere göre ayarlayıp montajını üstlenecektir.
 
Güvenlik nedeniyle sıkça tercih edilen motorlu panjur sistemlerinde askı kilit (motora bağlı sistem) kullanılmakta, size güvenlik ve konfor sağlamaktadır. Panjur sistemine entegre edilen tüp panjur motorları ve ona bağlı çalışan sessiz ünitelerin hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını göreceksiniz. Seo

Paylaş