Ümraniye'nin Arçelik servisi ümraniyen'in her bölgesine dakikalar icersinde ulaşarak, satış sonrasında oluşabilecek arıza,bakım,onarım,arıza tespit gibi hizmetleri size ulaştırıyor.

Ümraniye Arçelik Servisi , Arçelik markalı bütün ürünlerde bilgi sahibi profesyonel çalışanlarıyla siz degerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı her zaman hedef bilmiş müşteri memnuniyetini prensip edinmişizdir. 

Ayrıca yaptıgımız işi fatulandırarak bu alandaki profesyonelligimizi güvenide ekliyerek kaliteli hizmette zirveye tırmanıyoruz. Üstelik kestiğimiz fatura tarihiden itibaren ürününüzü bir garanti altına alıyoruz. İstanbul'un her noktasında bulunan gezici araçlarımızla hızlı bir hizmet akışı saglıyoruz.
 
Telefon numaramızı aradıgınızda görüştüğünüz cağrı merkezi görevlisine vereceginiz adres, bölgede hazır bulunan servis görevlilerine aktarılarak dakikalar icerisin de arıza bölgesine ulaşmalarını saglıyoruz.  
 
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ümraniye Arçelik servisi daha önce yapılan müdahaleleri kayıt altına alarak Arçelik ürününde sonradan yapılacak müdahaleleri ona göre belirlemektedir.  Kalitede ve hizmette sınır tanımayan firmamızla irtibata geçmek için hemen bizi arayın. Seo

Paylaş