Ümraniye bosch servisi profesyonel olarak sundugu bu hizmeti yılların deneyimiyle birleştirerek kaliteli bir hizmeti evinize getiriyor.  

Ayrıca bosch markalı tüm ürünlerde uzman teknisyenlerimiz sayesinde onarım ve bakım hizmetini verebiliyoruz. Ümraniye bosch servisi, bosch markalı ürünlerde meydana gelen her türlü sorunu firmamıza bildirerek hizmet almaya başlayabilirsiniz. 

Ümraniye bosch servisi kullandıgı yedek parçalar asla yan sanayi ürünü olmayıp, cıkma ürünleride kalitemizden ödün vermemek için asla kullanmayız.

Bosch servisi garanti altına alınmamış ver garanti süresi doluş tüm bosch ürünlerinizi tam 1 yıl garanti altına alarak sizi bir yıl tamir üçretinden kurtarıyor. Bölgenin en iyi teknik personeline sahip ümraniye bosch servisi başarısının ardındaki bu ekibe gereken degeri veriyor ve teknisyenlerimizde bunun farkında olarak uzun yıllardır bizimle çalışıyor. Tüm bosch ürünlerinizi garantili olarak tamir edip aynı gün içersinde teslim ediyoruz.
 
Kadromuz üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olmuş kişilerden oluşmaktadır. Kalitemizi bu şekilde üst seviyede tutup fiyatlarımızıda alt seviyelere indirerek size gerekli olan tüm kolaylıgı saglıyoruz. İlk defa iş başı yaptırdıgımız personelimize uzun süre egitim vererek profesyonel bir servis hizmeti verecek hale getiririz.
 
Buda kalitemizi ve müşterilerimize verdigimiz degerin bir başka kanıtıdır. Sizinde evinizdeki bosch ürünleri çok ses cıkartıyor yada size ve ailenize çeşitli rahatsızlıklar veriyorsa bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimize belirttiginiz adrese en yakın ekibimize vermiş oldugunuz adresi ileterek dakikalar içersinde adreste olmaları saglanır.
 
Personelimiz bölgeye ulaştıktan sonra öncelikle hasar tespiti yapar. Hasar tespiti yapıldıktan sonra arıza bedeli size iletilir onayladıgınız takdirde ise onarım işlemi başlar.
 
Sorunun büyüklügüne göre onarım süremiz maximum 2 sürmektedir. Sizinde bosch ürünleriniizde bir arıza oldugunu hissediyor yada görüyorsanız firmamızı arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara yüksek kalitede hizmeti kaçırmayın, numaralarımızı arayın. Seo

Paylaş