Maltepe bosch servisi, profesyonel personeli ve son teknoloji ürünü cihazlarınızla üst düzey hizmet vermektedir. 

Maltepe bölgelerindeki gezici personeli sayesinde siz daha telefonu kapatmadan ekiplerimiz hızlı bir şekilde adrese ulaşarak hizmete başlar. 

Personel kadromuzu genişletirken yaptıgımız eleman alımlarında tercihimizi üniversite mezunlarından yana yaparak kalitemizi dahada arttırmayı amaçlamaktayız. 

Elemanlar iş başı yaptıktan sonra eksikleri tespit edilir ve tam anlamıyla eksikleri giderilmeden ve profesyonel sıfatı kazandırılmadan egitime son verilmez.

Kalitemizi bu şekilde ve daha pek çok yönde arttırmayı planlıyan firmamız siz degerli müşterilerinin memnuniyetini düşünmektedir. Maltepe bosch servisi son teknoloji ürünü cihazları ve uzman personeliyle her zaman hizmetinizdedir.
 
Maltepe bosch servisi maltepede bulunan gezici ekipleri sayesinde hizmeti dakikalar içersinde kapınıza getiriyor. Ekiplerimiz sabahtan başlayarak belirlenen yerlere gönderilir, bu noktalardaki işleri sona erdiginde yine bölgede firmadan haber beklerler.
 
Maltepe bosch servisi sigorta kapsamında olmayan yada sigorta süresi bitmiş tüm bosch ürünlerinize tam 1 yıl garanti altına alarak kalitesini pencinliyor. Bosch ürünlerinizde arızalanan bölgeye gereken yedek parçalarımız orjinal olup yan sanayş yada çıkma yedek parçalar kullanmamaktayız. 
 
Özel cihazlarımız sayesinde çok kısa sürede onarım işlmeni tamamlayabiliyoruz. Firmamızda mevcut olan cihazlar bakımı ve maliyeti fazla oldugundan profesyonel firmaların tecihi olan son teknoloji ürünü cihazlardır. 
 
Bu araç gereçleri edinmemizin tek sebebi size dahab kaliteli bir hizmet vermektir. Maltepe bosch servisi hizmeti almak artık çok kolay. Müşteri temsilcilerimize telefonlarınızdan ulaşarak yardım isteyiniz. 
 
Belirtmiş oldugunuz ikamet adresinize en yakın bosch servisi personelimizi yönlendirerek kısa sürede belirtilen adreste olmalarını saglıyoruz.
 
Hizmet aşkıyla haftanın her günü ve saati hizmet veriyoruz üstelik her gün ve saatte aynı kalitede hizmet garantisiyle. Gece yarısıda olsa gündüzün ögle vaktide, firmamızı arayın dakikalar içersinde evinize ulaşarak kaliteli hizmeti size sunalım. Seo

Paylaş