Apple takipçileri ve fanatikleri her geçen yıl sayısını arttırıyor. Bu bilgiyi Bursa iphone 7 severler içinde genellemek de yanlış olmayacaktır. Özellikle yeni serileri ile ilgiyi üzerine çeken  ve her seride üzerine yeni teknolojikler ekleyerek beğenimize sunulan telefonlar sayesinde iphone bir fenomen haline geldi. İphone’un fenomenliği ceplere iyi gelmese de bursa taksitli iphone 7 imkanı ile son teknolojiye kavuşmak çok daha kolay oluyor.bursa iphone

Bursa iphone 7 satışında haber bültenlerinde isminden çokça bahsettirdi. Peki ama İphone 7’yi bu kadar değerli kılan ne? Yalnızca ismine biçilen değer miydi? Yoksa gerçekten özellikleri ile de gecenin geç saatlerinde kuyruklarda beklemeyi gerektiriyor muydu? İşte kısaca iphone 7 ve özellikleri. Bu yeni seri telefonda, önceki serilere kıyasla neredeyse tasarım harikaları yaratılmış. Tasarım konusunda en dikkat çeken özellik kesinlikle 3.5 mm çapındaki kulaklık girişinin telefondan kaldırılması olmuş. Bunun yerine telefonlara ikinci bir ses hoparlör çıkışı yerleştirilmiş. Bu sayede iphone 7 stereo kalitede ses deneyimi ile kullanıcılarının huzuruna çıkmış. Tasarım özellikleri bir yana dursun asıl beklenilen özellik su geçirmez oluşuydu ki nihayet su geçirmezlik 7 serisi ile bizleri karşıladı. Donanımdan kameraya, bataryadan ekrana kadar her anlamda son teknoloji kullanıp iphone kullanıcılarını memnun edebilmek hedeflenmiş. Malum her hizmetin de bir bedeli var değil mi? Bu teknoloji harikası telefona da bir değer biçildi elbette. Gerek isime gerekse de özelliklere biçilen fiyat takdir edersiniz ki her bütçeye uygunluk sağlayamayacaktı fakat görenlerin iştahını kabartan bir dürtü ile iphone 7 serisine sahip olma arzusu içimizde kor gibi yanacak. Yanacak ama sönmeyecek çünkü Bursa taksitli iphone 7 imkanları ile bu ateşin küllenmesi mevzu bile edilemez.

Ay sonu gelip çattığında hepimiz kara kara düşünür cebimizde kalan son kuruşları yerli yerinde kullanmak isteriz. Gönlümüzden geçen çok isteğimiz vardır ama imkanlar elvermez çoğu zaman. Bazen de kendimizi ödüllendirme ihtiyacı duyarız. Bursa taksitli iphone 7 imkanları ile kendinizi ödüllendirin. 

Paylaş